Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Tasarlayın, Geliştirin, Kullanın - Hepsi Tek Bir Bulut Platformunda

Start-up’lar için 3DEXPERIENCE Platformu | Fikirlerinizi hayata geçirin ve işletmenizi ileriye taşıyın.

  Başvurmak için bu formu doldurun!  Bulut tabanlı 3DEXPERIENCE® Platformu - ürün yenilikleri için hepsi bir arada çözüm

  3DEXPERIENCE Platformu tasarım, mühendislik, simülasyon ve üretim için sınıfının en iyi uygulamalarından oluşan (CATlA® SIMULIA®, ENOVIA® ve DELMIA®) en geniş portföye hızlı ve ortak erişim sağlar; bulutta sade ve kapsamlı bir hizmet sunar.

  Bir yandan ürün geliştirme sürecinizin tüm aşamalarını yönetip pazara sunma sürenizi kısaltırken diğer yandan altyapı maliyetlerini, BT masraflarını, yazılım bakımı ve karmaşasını azaltmanıza yardımcı olur.

  3DEXPERIENCE Platformu Start-up’lar için şimdi yıllık sadece 624$ + KDV’den başlayan fiyatlarla.

  Genç ve yenilikçi şirketler için 3DEXPERIENCE Platformu’nun önemli özelliklerini keşfedin

  Tasarım ve Stil Tasarımı

  • Serbest ve 3B çizim
  • Parametrik ters mühendislik
  • Metal levha tasarımı
  • Algoritmik üretken tasarım
  • Gelişmiş yüzey modelleme

  Mühendislik

  • Model tabanlı sistem geliştirme
  • Karmaşık sistemlerin ve ürünlerin doğrulanması
  • Akıllı tümleşik sistemler
  • Karmaşık mekatronik ürünlerin ve sistemlerin simülasyonu

  Simülasyon

  • Yapılar, sıvılar, plastik enjeksiyonlu kalıplama, akustik özellikler ve yapısal uygulamaları kapsayan simülasyon teknolojisi
  • Multifizik simülasyonu
  • Simülasyon analizi ve bilgi teknikleri

  Girişimci potansiyelinizi açığa çıkarın

  Start-up’lar için tasarlanan bu çözüm Dassault Systèmes ile uzun vadeli bir ilişkiye giriş noktanızdır. Siz işletmenizi büyütürken değişen gereksinimlerinize uyum sağlayacak şekilde tasarlanan özel ve güçlü tekliflerle sizi yolculuğunuzun her aşamasında destekliyoruz.

  Kullanıcı başına yıllık sadece 624$ + KDV’den başlayan fiyatlar karşılığında en çok satan roller de dahil olmak üzere, bulut tabanlı 3DEXPERIENCE Platformu’ndan yararlanın ve diğer tüm gelişmiş rollerde indirim (%90’a varan) alın. Daha ayrıntılı fiyat bilgisi için teklif broşürümüzü indirin.

  Başarıya Yönlendirildiğiniz Yol

  İşletmenizi harekete geçirmenize ve büyümenizi hızlandırmanıza yardımcı olmamız için ekibimizin uzmanlığından yararlanın.

  Uyum

  Sürekli ve uyarlanmış uyum programı

  E-öğrenim

  Çözümlerimizde uzmanlaşmak için E-öğrenim modülleri

  Topluluk

  Kişiselleştirilmiş uzman önerileri için özel topluluk

  *Teklif öncelikle Dassault Systemes’in ilk kez müşterisi olan ve kendi fiziksel ürünlerini tasarlayan ve/veya üreten şirketler, Venture Capital, Accelerator ya da Incubator tarafından danışmanlık hizmeti verilen şirketler ve 5 seneden kısa bir geçmişe, 5 milyon Euro’dan az kaynağa ve 5 milyon Euro’dan az gelire sahip şirketler için geçerlidir. Maksimum 20 kullanıcıyla sınırlıdır.

  Daha fazla bilgi edinmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

  Cadem Digital’in kendisini nasıl sizin başarınıza adadığını öğrenin. Müşteri öykülerimizi keşfedin.

  MÜŞTERİ ÖYKÜSÜ

  CO Architects

  CO Architects yaratıcılığı ve iş birliği kapasitesini artırmak için bulut tabanlı 3D Generative Innovator çözümünü kullandı. Bu mimari süreçlerde ve sonuçlarda bir adım-işlev geliştirmesinin zeminini hazırlar.
  MÜŞTERİ ÖYKÜSÜ

  CANOO

  Canoo’nun tasarım ve mühendislik uzmanlarının çalışmasını kolaylaştırmak ve rekabetçi ürün geliştirme sürecine daha fazla kaynak ayırmak için bulut tabanlı bir dijital işbirliği platformuna ihtiyacı vardı.
  MÜŞTERİ ÖYKÜSÜ

  Eviation Aircraft

  Eviation Aircraft bulutta 3DEXPERIENCE Platformu’nu kullanarak orta mesafeler için hem uygun maliyetli, hem de çevre dostu olan tamamen elektrikli bir uçağı iddialı bir iş programı dahilinde tasarlamak ve üretmek istiyordu.

  MÜŞTERİ ÖYKÜSÜ

  XYT

  XYT yeni modüler elektrikli araçları ile ilgili teknik gereksinimleri ve müşterilerinin beklentilerini karşılamak için 3DEXPERIENCE Platformu’nu benimsedi.